ילדה בת 12 מנתיבות נחטפה ונדקרה

הודעה מטעם הפרקליטות:

פרקליטות המדינה הגישה כתב אישום לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד שאדי אבו מייאלה תושב ירושלים בן 25 ומנאר זיד תושבת לוד בת 19 בגין חבלה בכוונה מחמירה וחטיפה לשם חבלה חמורה. שני הנאשמים חטפו קטינה ודקרו אותה.

לפי כתב האישום שהגישה עו״ד אילנה פיקוס רויטבלט מפרקליטות מחוז חיפה (פלילי), הנאשמים היו בני זוג. הנאשם הכיר את הקטינה בת 12.5 מנתיבות בזמן נסיעה באוטובוס והציע לה להיות בת זוגו החדשה. הוא טען שבחזקתו נכסים וממון, והבטיח לה מתנות וטלפון חדיש. כמו כן, הציע לה לבקר אותו בביתו ולשחק במשחקים שונים. הקטינה סירבה להצעותיו ובטרם נפרדו בירושלים, הקטינה הסכימה למסור לנאשם את מספר הטלפון שלה. הנאשם והקטינה התכתבו ושוחחו בטלפון, והוא הפציר בה לבקר בדירתו בחיפה והבטיח לה מתנות.

בהמשך למפגש הראשוני, החליטו הנאשמים לחטוף את הקטינה באמצעי תרמית ולפצוע אותה ולגרום לה חבלות חמורות. לאחר המפגש הראשוני, הנאשם שוחח עם הקטינה בטלפון והתכתבו בהודעות. הנאשם החל לעבוד בחיפה ולשם כך הנאשמים שכרו דירה בחיפה, ועברו להתגורר בה יחד. ביום שבת 13.1.24, כאשר הקטינה שהתה בביתה בנתיבות, הנאשם קיים עם הקטינה שיחות טלפון רבות, בהן פיתה אותה בתרמית לעזוב את ביתה ולהגיע לדירה בחיפה, וזאת מבלי שאמר לה שהוא מתגורר בה עם בת זוגו, ותוך שהציג בפניה מצג שווא לפיו יבלו יחדיו, עד שלבסוף הקטינה השתכנעה ונעתרה להפצרותיו של הנאשם. לאחר שמסרה להוריה כי תלון בבית חברתה בירושלים, הקטינה פעלה בהתאם להוראות הנאשם, שהנחה אותה כיצד להגיע לדירה. הנאשם יצא מהדירה, פגש את הקטינה בסמוך לתחנת דלק, והוביל אותה לדירה.

במסגרת התוכנית, ובתיאום עם הנאשם, הנאשמת הסתתרה בחדר השירותים כשהיא אוחזת בסכין וכאשר הנאשם והקטינה נכנסו לדירה. הקטינה התיישבה על כסא, הנאשם תפס את הקטינה בחוזקה מאחור, כשהוא סותם את פיה וחונק אותה, ובה בעת הנאשמת ניגשה אל הקטינה והחלה לדקור את הקטינה באופן חוזר ונשנה בחלקי גופה השונים.

הקטינה נאבקה בנאשמים, כשהיא בועטת בנאשמת, בוכה וצועקת בקול רם, ומתחננת על חייה, בחלוף מספר דקות, בתום המאבק, הקטינה נפלה לרצפה כשהיא מדממת מפצעיה וזועקת, אז הנאשמים הניחו לה. הנאשמים יצאו מהדירה, כשהם מותירים בה את הקטינה מדממת באופן מאסיבי וצועקת מכאבים. לאחר עזיבת הנאשמים, הקטינה הצליחה לגשת לדלת הדירה ולנעול אותה מבפנים והזעיקה את המשטרה. הנאשמים נמלטו מיד מן הדירה ומחיפה, ונעצרו על ידי המשטרה בירושלים באקראי בגלל שעישנו במקום אסור. לקטינה נגרמו חבלות וחתכים והיא אושפזה בבית חולים ועברה ניתוח.

על פי "שימוש הוגן" המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ‘נתיבותי " מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: .netivoti2023@gmail.co.il

תגובות

הערות מושבתות.