בהמשך לישיבת מועצת נתיבות שהתקיימה בתאריך 1/11/23

1280

היום התקיימה ישיבת מועצה במרה"פ. אישרנו מספר נושאים סטנדרטים כגון החלפת שמות מנהלי חשבונות בתי ספר או אישור קבלת הלוואה להשלים תקציב לשני בתי ספר לחינוך מיוחד שבבניה.

מאת : כנרת אגור

דובר על התקופה המורכבת והקשה שעוברת עלינו במערכה הנוכחית. נתיבות כנראה תיכנס למתווה שייתן מענה כלכלי לעסקים ולעובדים, אך זה עדיין לא אושר סופית בממשלה ולכן לא יוצא לפרסום נרחב. ביום יומיים הקרובים הדברים יאושרו ויפורסמו.

המתווה מורכב והעירייה תלמד את הדברים לעומק ולאחר מכן הדברים יעברו לתושבים בצורה מסודרת. נתיבות , אופקים ומרחבים אמורות לקבל כל אחת
כ 200 מליון שח.


כמו כן העירייה נותנת מימון להתאוורות למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. ואין פינוי כלל לתושבים. בישיבה ראש העיר גם הרחיב על הפיתוח העתידי. ולנו נשאר רק לחכות לפרסום הסופי.

מוקדם יותר השבוע כנרת אגור ו Naor Horev בפגישה עם שר האוצר בצלאל סמוטריץ'

על פי "שימוש הוגן" המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ‘נתיבותי " מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתם בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: netivoti2023@gmail.co

תגובות
כנרת אגור כהן.
Author: כנרת אגור כהן.

חברת מועצת נתיבות

כנרת אגור כהן.Author posts

Avatar for כנרת אגור כהן.

חברת מועצת נתיבות

הערות מושבתות.